Wiadomości sportowe

Obóz sportowy klasy V "Zima 2015"

Obóz sportowy klasy V

W dniach od 2.II do 4.II.2015r w naszej szkole odbył się obóz sportowy który okazał się doskonałą formą na aktywne spędzanie wolnego czasu w gronie koleżanek i kolegów, łącząc przyjemne z pożytecznym. Uczniowie kasy V swój czas poświęcali na szereg zorganizowanych zajęć rekreacyjno – sportowych.

Dzień pierwszy  to turniej mini piłki siatkowej w kategorii dziewcząt i chłopców szkoły podstawowej w którym udział wzięli zaproszeni uczniowie z klasy VI. Turniej okazał się dobrym sprawdzianem umiejętności uczniów oraz doskonałą alternatywa na aktywne spędzanie wolnego czasu. Dalsza część pierwszego dnia to zajęcia komputerowe, kolacja, toaleta wieczorna, wieczorek filmowy w gronie uczestników obozu no i w końcu czas na sen.

Dzień drugi to szereg atrakcji wyjazdowych – wstaliśmy o godz. 7.00, szybkie śniadanie i wyjazd do Rzeszowa. Pierwszy punkt naszego wyjazdu to kino i film pt. "Noc w Muzeum III" - oczywiście pepsi i popcorn też. Drugi punkt to kręgielnia i w większości przypadków pierwsza przygoda z grą w kręgle​, zasady, technika rzutów no i pierwsze strącone kręgle. Następnie wspólna pizza do syta i wyjazd do Strzyżowa na basen gdzie zabawa i szaleństwa w wodzie nie miały końca. Co dobre kiedyś się kończy, więc wracamy do szkoły gdzie czeka na nas pyszna kolacja przygotowana przez nasze panie z kuchni, potem już tylko toaleta wieczorna i sen.

Dzień trzeci poświęcony na tenis stołowy i gry i zabawy na śniegu. Wstajemy o godz. 8.00, śniadanie i od 9.30 turniej tenisa stołowego oraz zajęcia komputerowe dla chętnych, obiad chwila wytchnienia i  na koniec śnieg, sanki i bitwa na śnieżki

Godzina 14.00 zakończenie obozu.

Album fotograficzny