Spotkanie z podróżnikiem

28 maja w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się spotkanie z podróżnikiem należącym do grupy „Trzask,” której członkowie już kilka razy gościli u nas. Tym razem globtroter przybliżył nam azjatyckie kraje - Wietnam i Kambodżę, które razem z przyjaciółmi odwiedził w grudniu 2013 r.

Potrafił w interesujący sposób przekazać informacje o tych niezwykłych, egzotycznych miejscach. Opowiedział
o ciekawych zabytkach i wiosce wietnamskiej, w której zobaczył, jak naprawdę wygląda życie w tamtym rejonie świata. Zdjęcia, które pokazał, przeniosły słuchaczy do krajów, o których opowiadał. Natomiast dodatkowe atrakcje (m.in. strój Buddy i ręcznie uszyte ubranie wietnamskiej dziewczyny) urozmaiciły pokaz, nadając mu posmaku autentyczności.

Dla wszystkich uczestników spotkania była to bardzo pouczająca lekcja. Wywarła na nas duże wrażenie i na pewno zapamiętamy ją na długo.