Komers klasy III gimnazjum

Dnia 12 czerwca w naszej szkole odbył się długo oczekiwany komers klasy III gimnazjum.

Około godz. 19:00 wszyscy zaproszeni, czyli gimnazjaliści i ich opiekunowie, zaczęli zbierać się w przyszkolnym parku, aby uczcić tę okazję sesją fotograficzną. Następnie rozpoczęła się dyskoteka, która była przewidziana do 23:00, więc wszyscy postanowili nie zmarnować tego czasu i spędzić go jak najlepiej. O dobrą muzykę zadbali starsi uczniowie, którzy już ukończyli naszą szkołę, natomiast mamy trzecioklasistów zatroszczyły się o pyszny poczęstunek.

Gdy impreza dopiero się rozkręcała, okazało się, że czas już ją kończyć. Wszyscy z obolałymi nogami, ale w doskonałych nastrojach, opuścili salę gimnastyczną i udali się do swoich domów.