Posłuchaj mojej opowieści...

W dniu 3 grudnia 2014 r. w naszej szkole odbył się konkurs opowiadania przed publicznością. Wzięli w nim udział uczniowie klas 4-6. Konkurs polegał na wymyśleniu i opowiedzeniu historii na wylosowany wcześniej temat.

Spośród 13 uczestników, którzy prezentowali swój talent do opowiadania, jury wyłoniło zwycięzców.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Kacper Stefanik (klasa 4)

II miejsce - Sebastian Binkowicz (klasa 5)

III miejsce - Kinga Ostalecka (klasa 6)

wyróżnienie - Patrycja Wesołowska (klasa 6)

wyróżnienie- Magdalena Miśkowicz (klasa 6).

Swojego laureata wybrali również uczniowie słuchający opowieści, przyznając "nagrodę publiczności" Sebastianowi Binkowiczowi.

Duże brawa i uznanie należą się wszystkim uczestnikom konkursu, którzy podjęli trudne wyzwanie występu przed publicznością i świetnie sobie z nim poradzili. na podziękowanie zasłużyła też publiczność, która udowodniła, ze potrafi słuchać, a to również cenna i niełatwa umiejętność.