DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 13 października br. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przedstawienie było inne od wszystkich dotychczasowych - były to wiadomości z życia szkoły pół żartem, pół serio. Informacje dotyczyły bieżących spraw, takich jak: akcja "Szklanka mleka", "Eko-szkoły", "Nie parkuj przy szkole" oraz niecodziennych incydentów, które miały miejsce w naszej szkole.
W wiadomościach sportowych poinformowano nas o osiągnięciach uczniów w takich dziedzinach, jak „schodobiegactwo” i biegi przełajowe. Nie zabrakło również prognozy pogody. Prezenterka udzieliła porad dla osób, które mają alergię na naukę. Okazuje się, że największą ulgę cierpiącym alergikom przynoszą przerwy świąteczne, ferie oraz wakacje.

Po części artystycznej uczniowie, chcąc podziękować nauczycielom za trud wychowania i nauczania, wręczyli im kwiaty i własnoręcznie wykonane broszki. Całą uroczystość podziwiali zaproszeni emeryci, grono pedagogiczne i pracownicy obsługi.

Izabela Tęcza kl. IIG

Album fotograficzny